Informační a turistický portál města

Aquapark Delfín

  1. mistoSlovácké náměstí 2377, 688 01 Uherský Brod
    telefon+420 572 805 741, +420 739 510 624
    emailinfo@delfinub.cz
    webwww.delfinub.cz
  2. platba-kartouPlatba kartou: ANO

V aquaparku je možné využít plavecký bazén, zábavný bazén, tobogán, dětské brouzdaliště, whirlpool, dvě parní kabiny, finskou saunu. K dispozici jsou služby plavecké školy nebo masáže.

Plavecký bazén je šestidráhový o rozměrech 25 x 12,4 m s vodními reproduktory a podvodním osvětlením. Zábavný bazén nabízí vzduchová masážní lůžka, vodní masáž, velký a malý chrlič a divokou řeku. Uzavřený tobogán se samostatným dojezdovým bazénkem měří 91 metrů. Dětské brouzdaliště má tyto atrakce: dvě skluzavky, vodopád, stříkající rybu a vodního ježka. Součástí aquaparku jsou i dvě parní komory a finská sauna pro 15 osob s krásným venkovním ochlazovacím bazénkem.

Nově je součástí CPA Delfín i venkovní areál. Venkovní prostor návštěvníkům nabízí víceúčelový bazén o ploše 775 m2, který je rozdělen do tří částí, tj. adrenalinové, rekreační a plavecké. V adrenalinové části se návštěvníci mohou těšit na dvojici skokanských prken (pérovací prkno je ve výšce jednoho a půl metru nad vodou, vyšší můstek pak měří tři metry), šedesátipětimetrový tobogán, šplhací síť a skluzavku trioslide. Rekreační část nabízí masážní lehátka, lavice, trysky, divokou řeku, houpací bazén, perličky a chrliče a v plavecké části návštěvníkům slouží tři dráhy o délce 25 m. Pro děti je určený samostatný bazének o ploše 118 m2, který je dvouúrovňový a nachází se v něm řada prvků vodní dětské zábavy.

Součástí areálu je i suchá zóna s herními prvky pro děti, beach volejbalové hřiště a slunící plochy vybavené dřevěnými slunícími podestami. K dispozici jsou i dva bufety, první s pergolou a posezením se nachází v zadní části areálu u dětského bazénku a druhé občerstvení na krásné vyhlídkové terase nad novým vnitřním výukovým bazénem s vodní plochou 50 m2.