Informační a turistický portál města

Bosé nohy v parku

 
17.1.2019 od 19:00
Dům kultury – velký sál
divadlo
450 / 400 Kč

Rudolf Hrušínský a Veronika Freimanová v romantické komedii nejen o lásce.

Nejnovější inscenace divadelní hry Neila Simona, kterou možná znáte z filmového zpracování s Jane Fondovou a Robertem Redfordem.

I to nejšťastnější manželství prochází občas zkouškou ohněm. Mezi novomanžely to zkrátka správně jiskří, ať už se hádají či milují.

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel, a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují?

Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravená v krajkovém negližé, jeho vzrušuje spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili.
Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou podány s vtipem a nadhledem a divák se baví od začátku až do konce.

Dále hrají: Anna Kameníková (Linhartová), Radúz Mácha.